Ara05382999999

Bakırköy Meydanda Acıbadem Carousel Capacity yakını

 

 

Telefon Numaralarımız:
0534 599 99 990538 299 99 99
 
Dairelerimizde:
 

İnternet
Klima
Kombi
Plazma TV

24 saat sıcak su
Saç Kurutma Makinesi
Tek Kullanımlık Şampuan – Sabun
Yedek Havlu – Nevresim

Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın – Kahve Makinası
Sınırsız Çay Kahve

Kişisel Bakım Ürünleri
Alışveriş Merkezlerine Yakın
E-5 `e Metroya ve Metrobüse Yakın
Fuar`a Yakın
Atatürk Havalimanına Yakın
7/24 İletişim

 
Bakırköy Günlük Daire Kiralama

Bakırköy meydana 100 metre mesafede olan binamız Acıbadem, Carousel, Capacity gibi AVM ve tüm lokantalara yürüme mesafesindedir. Merkezi konumda olan binamızda sizde huzurlu ve güvenli şekilde uygun fiyata konaklayabilir, konforu yaşayabilirsiniz.

İstanbul dışında bulunan ve gerek iş gerekse de turistik amaçlı veya başka nedenlerden dolayı İstanbul’ da kısa süreli olarak kalmak zorunda olanlar. Artık evinizi özlemek gibi bir kavram tarih oluyor. Bakırköyde günlük kiralık ev ile evinizin rahatlığını şehir dışı gezilerinizde bulma şansını sizlere veriyoruz. Günlük daire kiralamanın aslında ne kadar avantajlı olduğunu anlayan müşterilerimiz sayesinde müşteri portföyümüz gün geçtikçe çoğalmaktadır. Müşterilerimiz içinde iş adamları, şirket personelleri, ilaç mümessilleri, kongre ve fuarlara katılmak amacıyla gelenler, şirket eğitimlerine iştirak edecek olanlar ve daha pek çok sektörden insanlar bulunmaktadır.
 

Bakırköyde Konforlu Günlük Daireler
Müşterilerimiz arasında yurt içinden olduğu kadar yurt dışından ülkemizi ziyarete gelen veya iş amaçlı olarak İstanbul’ da kısa süreli kalmak zorunda olan misafirlerimiz de bulunmaktadır. Bakırköyde 3+1 günlük daire, 1+0,1+1,2+1 günlük daire hizmetlerimizden sınırsız olarak faydalanan müşterilerimiz evlerinin konforunda bir konaklama deneyimi yaşamanın tarif edilemez mutluluğunu ve huzurunu her fırsatta bizlere dile getirmektedirler. Bu sınırsız hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizden veya şirket telefonlarından bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca her türlü soru ve önerileriniz de hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirsiniz. Şirketimiz için müşteri odaklılık birinci önceliğimiz olup sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda eksiklerimizi tamamlayıp her geçen gün daha büyümeye devam ediyoruz.
Bakırköy Günlük Kiralık
 
Sizlerde tüm dairelerimizi Bakırköy Günlük Kiralık kategorisinde görebilirsiniz.

  1. Geri bildirim: Cenk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir